Maďarsko - Bükfürdó - termály - Hotel Hunguest Bük ****

Hotel Hunguest Bük **** - doprava vlastní

od 7 590 Kč

 

Ubytování: jeden z nejoblíbenějších maďarských hotelů ležící v klidné části lázeňského města Bük. Moderní hotel je propojen vlastním vyhřívaným koridorem s budovou termálních lázní Bük, které patrí k nejlepším a nejnavštěvovanějším lázním Evropy.

Vybavení hotelů: klimatizovaná restaurace, letní terasa, lobby bar, drogerie, dětský koutek, šipky, business centrum, konferenční sály, uzavřené parkoviště a moderní wellness s bazénem, saunou, whirlpoolem a parní kabinou pro všechny ubytované klienty bezplatně. Navíc je možno využít služby kosmetiky, manikúry, pedikúry, masáží, solné komory a solária za poplatek. Zdarma vstup do léčebné + zážitkové části lázní (počet vstupů = počet nocí).

Pokoje: dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC) klimatizace, TV, telefon, trezor, minibar, balkon, Wi-Fi (zdarma).

Stravování: polopenze formou bufetu, ALL INCLUSIVE (akce na měsíc únor) - bufetová snídaně + šampus, dopolední občerstvení u baru (ovoce, pečivo, sladkosti), oběd formou bufetu, odpolední občerstvení u baru (káva, zákusky, ovoce), večeře formou bufetu. V časech 10:00 - 22:00 alko nealko nápoje, točené pivo, víno, kafe. 18:00 - 22:00 long drinky, tvrdý alkohol.

Cena zahrnuje: ubytování a stravování dle nabídky, vstupy do termálních lázní, zážitková část lázní,  zapůjčení županu a osušek.

Cena nezahrnuje: autobusovou dopravu, pojištění léčebných výloh a storna do zahraničí, Covid-19 60 Kč/os./den, pobytová taxa (splatná na místě) 2 EUR/os./noc, svět sauny za příplatek (cca 400,-Kč/os./den), vratná kauce za hodinky do lázní (splatná na místě) 200 Kč/os./pobyt,

Příplatek za jednolůžkový pokoj 2.000,-Kč/pobyt.

Autobusovou dopravu zajišťuje firma AUTODOPRAVA FRANTIŠEK DOMBEK, kterou lze k ubytování individuálně objednat. Cena za autobusovou dopravu 1.200,-Kč/osoba.


Termín počet nocíDospělá osobastrava
9.2.2023 - 12.2.2023 37590,- KčJiž plně obsazen Již proběhl
26.2.2023 - 2.3.2023 47990,- Kčpolopenze Již proběhl

Slevy, a podrobnosti o cenách

Zasílání speciálních
nabídek a akcí

AČCKA ECTAA Travel service Airport Ostrava Generali pojišťovna