Vítejte v 30.sezóně s cestovní kanceláři STEFANNY,

věříme, že Vás naše nabídka osloví a svou dovolenou vyberete právě u nás. Váš výběr by Vám měly usnadnit především ceny, které jsou kompletní včetně všech příplatku. Cestovní a zdravotní pojištění je volitelné, ale doporučujeme jej uzavřít prostřednictvím naší cestovní kanceláře, vyvarujete se tak případných komplikací. Letní dovolenou si opět můžete vychutnat v oblíbeném Bulharsku, kde jsme naši nabídku rozšířili o nové hotely na Slunečním pobřeží, Svatém Vlasu a Pomorie. Dále nabízíme velké množství hotelů různých kategorií až po luxusní hotely s programy All inclusive. Jako jeden z nejdéle působících touroperátorů pro Bulharsko jsme pro vás zajistili odlety ze všech větších měst – Prahy, Brna, Ostravy na 8, 11, 12 dní.

Věříme, že i letos Vám katalog pomůže při výběru dovolené, jelikož byl připravován s velkou pečlivostí tak, aby nabídka oslovila co nejširší okruh zájemců. My všichni se budeme snažit, aby se Vám dovolená co nejvíce vydařila a byli jste maximálně spokojeni, protože prodejem zájezdu náš zájem o Vás nekončí, ale právě začíná!

Cestovní kancelář SteFANNY je zde pro Vás a věříme, že při plánování Vašeho zaslouženého odpočinku využijete naše profesionální služby. Podívejte se na naše stránky zajezdy.stefanny.cz, kde jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky a také si zde můžete vybrat i další zájezdy do různých koutů světa. Pokud se rozhodnete využít našich služeb,tak věříme, že s naší kanceláří prožijete bezstarostnou a příjemnou dovolenou s krásnými zážitky.

Příjemné prožití Vaší dovolené

Ing. Stefka Fousová

ředitelka cestovní kanceláře SteFANNY s.r.o. a kolektiv

Naše cestovní kancelář vlastní Koncesní listinu pro provozování cestovní kanceláře č.380601- 29003-02 a má uzavřenou pojistnou smlouvu č. 1710600005 s Generali Pojišťovnou a.s. dle zákona 159/1999 Sb. na pojištění záruky pro případ úpadku. Jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Cestovní kancelář STEFANNY s.r.o.

Opava, U Jaktařské brány 4 (centrála)

tel: 553 710 569, 606 748 863

e-mail: info@stefanny.cz

 

 

Zasílání speciálních
nabídek a akcí

Vyhledejte si svou dovolenou

 

Dále nabízíme

AČCKA ECTAA Travel service Airport Ostrava Generali pojišťovna