Vítejte v 32.sezóně s cestovní kanceláři STEFANNY,

věříme, že Vás naše nabídka osloví a svou dovolenou vyberete právě u nás. Váš výběr by Vám měly usnadnit především ceny, které jsou kompletní včetně všech příplatku. Cestovní a zdravotní pojištění je volitelné, ale doporučujeme jej uzavřít prostřednictvím naší cestovní kanceláře, vyvarujete se tak případných komplikací.

Věříme, že Vám pomůže při výběru dovolené. My všichni se budeme snažit, aby se Vám dovolená co nejvíce vydařila a byli jste maximálně spokojeni, protože prodejem zájezdu náš zájem o Vás nekončí, ale právě začíná!

Cestovní kancelář SteFANNY je zde pro Vás a věříme, že při plánování Vašeho zaslouženého odpočinku využijete naše profesionální služby. Podívejte se na naše stránky zajezdy.stefanny.cz, kde jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky a také si zde můžete vybrat i další zájezdy do různých koutů světa. Pokud se rozhodnete využít našich služeb,tak věříme, že s naší kanceláří prožijete bezstarostnou a příjemnou dovolenou s krásnými zážitky.

Příjemné prožití Vaší dovolené

Ing. Stefka Fousová

ředitelka cestovní kanceláře SteFANNY s.r.o. a kolektiv

Naše cestovní kancelář vlastní Koncesní listinu pro provozování cestovní kanceláře č.380601- 29003-02. Jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Cestovní kancelář STEFANNY s.r.o.

Opava, U Jaktařské brány 4 (centrála)

tel: 553 710 569, 606 748 863

e-mail: info@stefanny.cz

 

 

Zasílání speciálních
nabídek a akcí

Vyhledejte si svou dovolenou

 

Dále nabízíme

AČCKA ECTAA Travel service Airport Ostrava Generali pojišťovna